Pragniemy przedstawić Państwu nasze wybrane realizacje. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dlatego też każdy projekt, mimo tego że wykorzystuje podobne funkcje, jest inny. Najważniejsze jest dla nas zdanie naszych klientów. Staramy się spełniać ich oczekiwania.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

100 %

Kompetencja i doświadczenie

100 %

Zadowolenie klientów

100 %

Terminowość wykonywanych usług

Firma Luksystem wykonuje swoje usługi profesjonalnie, terminowo i zgodnie z oczekiwanym poziomem jakości, dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym i kadrowym, a w swoim działaniu jest elastyczna w stosunku do wymagań i życzeń Zleceniodawcy. Rzetelność oraz terminowość przeprowadzonych prac pozwala nam polecić firmę Luksystem jako solidnego i zaufanego partnera do współpracy.

Maciej OchmanPrezes ZarząduEquipo Sp. z o.o.

Z przyjemnością polecam usługi firmy LUKSYSTEM, z którą owocnie współpracuję podczas procesu projektowania wnętrz.

Wiedza, profesjonalizm oraz otwarta postawa na innowacje w dziedzinie rozwiązań inteligentnego domu sprawiają, że projekty jakie wspólnie realizujemy nasycone są wyjątkową ergonomią dostosowaną zawsze do indywidualnych potrzeb klienta. Dla LUKSYSTEM nie ma zadań niemożliwych do zrealizowania a motto mówiące, że „jedynie wyobraźnia stanowi ograniczenie”, mają pokrycie w praktyce.

Wyjątkowo indywidualne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie wspólnie tworzyć coraz to nowe ergonomiczne rozwiązania.

Moja opinia poparta jest zdaniem wielu zadowolonych klientów realizujących wnętrza wspólnie z LUKSYSTEM i OTWARTYM STUDIO SZTUKA.

Dominik RespondekWłaścicielOTWARTE STUDIO SZTUKA

Profesjonalna realizacja inwestycji, elastyczność i dostosowanie do indywidualnych wymagań klienta na 100%. Firma stara się mocno aby klient był usatysfakcjonowany w pełni. Dużo podpowiadają odnośnie możliwości rozwiązań oraz szybko reagują na nietypowe wyzwania

Karol HernackiWłaścicielRADIOTEL

Współpraca daje poczucie satysfakcji i ogromnego zadowolenia ze względu na komfort usług, elastyczność, jakość świadczonych usług i wykonanych prac, słowo doradcze, dokładność. Jednak główną siłą sprawczą w moim doświadczeniu „pomimo” wszystko jest zaufanie podczas dotychczasowej współpracy 🙂 Dziękuję !

Katarzyna RulamanagerŚWIĘTA PUSZCZA

Jestem bardzo zadowolony z wybranego wykonawcy instalacji ID. Pracownicy firmy Luksystem doskonale znają się na swoim fachu, są otwarci na prośby i uwagi, a przede wszystkim bardzo uprzejmi i mili. Współpraca z Luksystem układała się bardzo dobrze od samego początku, czyli doboru urządzeń. Prace instalacyjne zostały wykonane terminowo i z zachowaniem wysokiej jakości. Integracje urządzeń różnych producentów zrealizowano profesjonalnie, unikając prowizorek i rozwiązań ‚partyzanckich’. Konfiguracja została wykonana zgodnie z oczekiwaniami, tzn trzon skonfigurowany i udostępniony od razu, a szczegóły, drobne zmiany i poprawki były wykonane w kolejnych iteracjach w pełnym uzgodnieniu z Inwestorem. Doceniam również doradztwo, dzięki któremu udało się osiągnąć nawet więcej niż pierwotnie zakładałem.

Reasumując, dzięki Lusksystem mogę cieszyć się sprawnym systemem ID. z którego wdrażania pozostały mi same pozytywne wspomnienia, za co należą się firmie szczególne podziękowania.

Marcin KocWłaściciel

OBSZARY DZIAŁANOŚCI