Naszą misją jest pomoc we wdrażaniu optymalnych rozwiązań, które sprawią, że funkcjonowanie w Państwa domach stanie się bardziej komfortowe, bezpieczne i oszczędne.

Firma LukSystem powstała w 2013 roku. Tworzą ją doświadczeni inżynierowie z branży automatyki, informatyki, elektryki, zabezpieczeń. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do zleconych nam projektów, a każdy klient jest dla nas ważny. Naszą misją jest pomoc we wdrażaniu optymalnych rozwiązań, które sprawią, że funkcjonowanie w Państwa domach stanie się bardziej komfortowe, bezpieczne i oszczędne.

Jesteśmy przekonani iż doświadczenie i umiejętności, w połączeniu z pasją i dobrą komunikacją z klientem, są kluczem do sukcesu przy wdrożeniu profesjonalnego, funkcjonalnego i bezpiecznego projektu systemu automatyki.

Łukasz KapustaCEOLuksystem Inteligentne Instalacje

Kultura Organizacyjna Firmy

Co nas wyróżnia?

  • Kochamy to co robimy i działamy z pasją, co przekłada się na dobry kontakt z Inwestorem i pozytywną atmosferę przy realizacji projektu.
  • Jesteśmy odpowiedzialni za powierzone zadania. Inwestor ma pewność, że wywiążemy się ze swoich obowiązków i zrobimy je z należytą starannością.
  • Pracujemy w zespole i potrafimy też współpracować z innymi zespołami, co pozytywnie wpływa na przebieg całego projektu.
  • Działamy według własnych standardów dzięki czemu w naszych projektach unikamy chaosu i nieprzewidzianych zwrotów akcji.
  • Jesteśmy kreatywni, ciągle się rozwijamy i podnosimy nasze możliwości, co wpływa często na nowe pomysły i rozwiązania dla Państwa. Inwestor może być pewny, że stosowane przez nas rozwiązania są solidnie przetestowane i spełniają najświeższe normy, wymagania oraz trendy na rynku.
  • Uznajemy zasadę, że „Nie ma rzeczy niemożliwych i nie do rozwiązania”. Potrafimy dostosować ofertę do wymagań każdego klienta. Nasze oferty są przejrzyste i klarowne.
  • Dbamy o czytelność projektu na każdym jego etapie. Inwestor ma dostęp do naszego panelu CRM, w którym otrzymuje wszelkie informacje o przebiegu procesu, ofertach, zastosowanych rozwiązaniach, płatnościach, dokumentacji.

Łukasz Pietrzak

Łukasz Pietrzak

Inżynier Zabezpieczeń

Mail: lukasz.pietrzak@luksystem.pl
Tel: +48 662 066 581

/ Projekty / Oferty / Wyceny /

Patryk Kwiatkowski

Patryk Kwiatkowski

Automatyk

Mail: patryk.kwiatkowski@luksystem.pl
Tel: +48 531 612 798

/ Programowanie / Oferty / Wyceny

Wojciech Kowalczyk

Wojciech Kowalczyk

Inżynier Zabezpieczeń

Mail: wojciech.kowalczyk@luksystem.pl
Tel: +48 728 974 406

/ Systemy alarmowe / monitoring / Doradztwo techniczne

Mariusz Czaja

Mariusz Czaja

Inżynier Zabezpieczeń

Mail: mariusz.czaja@luksystem.pl
Tel: +48 661 837 620

/ Systemy alarmowe / monitoring / Doradztwo techniczne