Firma LukSystem powstała w 2013 roku. Tworzą ją doświadczeni inżynierowie z branży automatyki, informatyki, budownictwa. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do zleconych nam projektów, a każdy klient jest dla nas ważny. Naszą misją jest pomoc we wdrażaniu optymalnych rozwiązań, które sprawią, że Państwa funkcjonowanie w domu, biurze, obiekcie przemysłowym, stanie się bardziej komfortowe, bezpieczne i oszczędne.

To co wyróżnia nas na rynku to wszechstronność i doświadczenie w wielu dziedzinach oraz podejście do klienta. Nowe technologie wymagają poznania wielu obszarów wiedzy. Nie da się dobrze wykonać bezpiecznej instalacji systemu inteligentnego domu, czy innej instalacji automatyki, bez znajomości sieci komputerowych, aktualnych programów i trendów, które ciągle się zmieniają . Potrzeba też zdolności graficznych i wyczucia estetycznego, aby stworzyć dobrze wyglądającą i czytelną wizualizację obiektu przemysłowego. Jeszcze ważniejszą rzeczą jest dobra komunikacja z klientem, umiejętność słuchania i przekazania swoich propozycji.

Jesteśmy przekonani iż doświadczenie i umiejętności, w połączeniu z pasją i dobrą komunikacją z klientem, są kluczem do sukcesu przy wdrożeniu profesjonalnego, funkcjonalnego i bezpiecznego projektu systemu automatyki.

Nasza oferta

Skierowana jest zarówno do firm i instytucji jak i do klientów indywidualnych

oferta_1