TWÓJ WYBUDOWANY JUŻ DOM BEZ PROBLEMU MOŻNA ZAUTOMATYZOWAĆ I SPRAWIĆ BY ŻYŁO SIĘ PRZYJEMNIEJ i OSZCZĘDNIEJ

BEZINWAZYJNA INSTALACJA – Już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

ROZSZERZALNOŚĆ – rozbudujesz go w dowolnym momencie. Możesz zacząć od jednego pokoju bądź czujnika, a z czasem rozbudować cały dom.

MOBILNOŚĆ – robisz remont mieszkania, przeprowadzasz się lub zmieniasz koncepcję automatyki? Nic prostszego – wymontowujesz moduły ze ściany i montujesz je w innym miejscu. Możesz nawet przenieść cały system do innego mieszkania !

DUŻY ZASIĘG – system działa w technologii Z-wave. Jest to architektura sieci mesh. Moduły nie komunikują się tylko z serwerem, ale wymieniają również informacje między sobą dzięki czemu zasięg całej sieci jest przedłużany.

PROSTA OBSŁUGA I SZYBKA INSTALACJA – Twój dom może stać się inteligentny z dnia na dzień, a jego obsługa jest banalnie prosta. Możesz sterować systemem z dowolnego smartfona, ipada, komputera, zalogowanego do twojej sieci z odpowiednimi uprawnieniami.

STEROWANIE LED I RGB – Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.

ZAWSZE AKTUALNY SYSTEM – użytkownik dostaje informację o dostępności aktualizacji systemu, którą może sam wykonać w paru prostych krokach.

___________________________________________________________________________________________

INTELIGENTNY DOM     SYSTEM BEZPRZEWODOWY – FIBARO     SYSTEM KABLOWY – LOXONE