Inteligentny Dom – co to takiego ?

CZYM JEST INTELIGENTNY DOM?

INTELIGENTNY DOM to połączenie niezależnych instalacji i urządzeń w jeden spójny zautomatyzowany system. Dzięki takiej integracji oraz odpowiedniemu jej zautomatyzowaniu uzyskujemy nowe możliwości, funkcjonalność i elastyczność.

Wszystko to w pełni dostosowane do twoich potrzeb i oczekiwań, prowadzi do zapewnienia wygody i wysokiego komfortu mieszkania,

  • oszczędzając Twój CZAS,
  • obniżając KOSZTY,
  • podnosząc BEZPIECZEŃSTWO.

System dba o Twój komfort i bezpieczeństwo, gwarantuje oszczędność energii i pozwala optymalizować koszty w dłuższej perspektywie użytkowania budynku. Wszystko to w pełni profesjonalne, prestiżowe i niezawodne.

CZYM MOŻEMY STEROWAĆ ?

Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom mogą Państwo mieć kontrolę nad wszystkimi urządzeniami w swoim mieszkaniu. Od prostego sterowania żaluzjami, oświetleniem, poprzez system alarmowy, aż po inteligentną kontrolę ogrzewania – puść wodze wyobraźni!

JAKI SYSTEM WYBRAĆ?

Wszystko zależy od tego na jakim etapie realizacji projektu domu jesteśmy. Jeżeli jest to etap układania instalacji elektrycznej to warto dobrze przemyśleć system i zainwestować w system kablowy. Jeżeli dom jest już wybudowany, a wszystkie instalacje elektryczne wykonane – nic straconego – proponujemy dla Państwa również systemy bezprzewodowe.

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI BLIŻSZYMI INFORMACJAMI NA TEMAT PROPONOWANYCH PRZEZ NAS ROZWIĄZAŃ ZAPRASZAM DO KONTAKTU

___________________________________________________________________________________________

INTELIGENTNY DOM     JAKI SYSTEM ID WYBRAĆ?